אירוע בת מצווה – הפקה שלמה

נערת בת המצווה יודעת בדיוק מה היא רוצה. האירוע צריך להיות כמו של כל החברים, אבל כזה מיוחד ושונה. הלכתם לאיבוד עם הדרישות הסותרות? זה בסדר, אנחנו במועדון Lion club, מועדון לבת מצווה בתל אביב, מבינים בדיוק איזו אירוע נערת בת המצווה רוצה.

אחרי שמונה עשרה שנה של פעילות בתחום הפקת אירועים, עם דגש על אירועי בת מצווה, אנחנו יודעים בדיוק איך האירוע צריך להיראות ומה הוא צריך לכלול.

אנחנו מקפידים בכל עונה להתעדכן באופנות ובטרנדים האחרונים, כדי להישאר תמיד עדכניים ולהפיק את האירוע המוצלח ביותר. ניתן למצוא אצלנו את כל מה שנערת בת מצווה מצפה מהאירוע שלה: רחבת ריקודים ענקית וצוות רקדנים מקצועי שירים את האורחים על הרגליים, מערכת סאונד והגברה ומערכת תאורה משוכללת, ולא פחות חשוב- כיבוד שוטף לאורך כל הערב.

   

 

מועדון לבת מצווה מספר 1 בתל אביב

כדי ליהנות גם משלב התכנון וכמובן גם מהערב עצמו של האירוע, ישנה חשיבות רבה לבחירת גוף מלווה שיציע אטרקציות ורעיונות, שידע מה האופנה האחרונה באירועי בת מצווה ואם אפשר, שירכז במקום אחד את כל השירותים, כי גם ככה הפקת האירוע מסובכת לכשעצמה.

Lion club (מועדון הליון), מועדון בת מצווה בתל אביב עונה בדיוק על הצורך הזה.המועדון מספק גם ליווי צמוד בהפקת האירוע, גם מבחר רב של אטרקציות לבחירה מבניהן, גם מתחם פיזי לערוך בו את האירוע, כולל מתחם למבוגרים ומתחם לצעירים, כניסה מפוארת ועוד מגוון רחב של שירותים לאירוע בת מצווה שמרוכזים תחת קורת גג אחת.

להיות חלק מקבוצה אבל עם הייחודיות שלי במועדון לבת מצווה בתל אביב

בדור של ימינו לא מספיק להיות כמו כולם. אנחנו רוצים להיות חלק מקבוצה אבל לתת למיוחדות שלנו לבלוט. כך גם באירוע בת המצווה להפיק אירוע כמו שהחברה הכי טובה הפיקה לא מספיק, ואנחנו יודעים שכלת האירוע רוצה להיכנס בכניסה מרשימה ולהביא חוויות ואטרקציות שיהיו ייחודיות רק לאירוע שלה.

במיוחד עבור לב האירוע, לאחר הכניסה המרשימה שנפיק לכלת בת המצווה, הכנו שלל אטרקציות מהן תוכלו לבחור מה תרצו לראות באירוע שלכם: מופעי אש, עמדות איפור וצילום, אמן סלב בהופעה ועוד אטרקציות רבות, שממתינות בשבילכן לבחירה.


מועדון לבת מצווה בתל אביב -גם למבוגרים יש מקום

אירוע בת המצווה קיים בשביל בת המצווה, על זה אין עוררין. אך מה עושים עם המבוגרים בחבורה, משפחה וחברים מהעבודה של ההורים? האם הם ימצאו את עצמם במועדון?

אנחנו לא יודעים לענות לגבי כל מועדון, אבל בהחלט יכולים לומר שאנחנו במועדון הליון חשבנו על הכל, גם על המבוגרים בחבורה. ראשית כל דאגנו שלא תיסעו הרבה ומיקמנו את המועדון המצליח שלנו בתל אביב. למה דווקא בתל אביב? כדי שמכל קצוות הארץ האורחים יוכלו להגיע בקלות לאירוע, בלי לנסוע שעות לכיוון אחד. עבור חברות וחברי בת המצווה נוכל לארגן הסעה מסודרת שתביא את הילדים למועדון ובסיום האירוע תפזר אותם בבתים. חוץ ממיקום נוח, אנחנו יודעים שהורים מטבעם דואגים לכן האירוע מלווה באבטחה מלאה לאורך כל האירוע, כי עם הביטחון של הילדים שלנו לא מתעסקים.

 

אתכם בכל האירוע במועדון לבת מצווה בתל אביב

הצוות המקצועי שלנו יהיה אתכם מתחילת האירוע ועד לסיומו. אם זו עזרה בהנחיה של האירוע, במעבר בין אטרקציות, בפתרון תקלות בזמן אמת וכל דבר אחר שתצטרכו במהלך האירוע, הצוות שלנו שישב ותכנן אתכם את האירוע עד לפרט הקטן, יהיה שם בשבילכם גם בזמן אמת. אנשי הצוות שלנו יוודאו שהתכנון על הנייר הופך למציאות ויוצר את האירוע המרגש והמיוחד ביותר עבור נערת בת המצווה.

פרט נוסף שהכנו לאורחים המבוגרים הוא מתחם VIP במיוחד עבורכם. באירוע חברי בת המצווה ישתלטו על הרחבה ויהפכו את המקום לשלהם, כדי שגם המבוגרים ירגישו בנוח, מתחם הVIP שבנינו עבורם יאפשר הנאה מהאירוע וצפייה באטרקציות המיוחדות שהכנו לכבוד האירוע.

מועדון הליון, מועדון לבת מצווה בתל אביב, דואג לכל פרט קטן באירוע ומרכז את כל החוויות לאירוע בת מצווה במקום אחד. אנו מציעים דוכני אוכל וחטיפים חופשי במהלך האירוע כולל בר מתוקים מפנק. דוכני האוכל שלנו טעימים במיוחד וכוללים פופקורן, חטיפים, צ’יפס, נקניקיות והמבוגרים וכמובן שתייה קלה.

חלק מרכזי באירוע הוא תפאורה האירוע- עיצוב המקום בהתאם לאופי האירוע. גם לעיצוב המועדון נדאג בעצמינו ונעצב בבלונים מיוחדים בצבעים שכלת האירוע תבחר. התאורה תשלב עם רחבת הריקודים הענקית ותיצור מראה של מועדון חגיגי.

לבד מהנ”ל, אנו במועדון לבת מצווה בתל אביב מציעים אטרקציות נוספות ללב האירוע לעניין ולמשוך את החוגגים. את האטרקציות השונות ניתן להרכיב לחבילה או לבחור באחת מחבילות האירוע שחיברנו בשבילכם- אירוע דיימונד, אירוע זהב ואירוע כסף. כל אירוע מכיל מבחר ענק של אטרקציות, כניסה מרשימה ובר אוכל. בהתאם לתקציב ולאופי האירוע הרצוי שחקו עם החבילות והרכיבו את אירוע החלומות בעצמיכם.

אנחנו כאן במועדון הליון נשמח להשאיל לכם את מפיקת האירועים שלנו, שביחד עם כלת בת המצווה תשמע על איזו אירוע חלמה כלת המסיבה ותרכיב אירוע בהתאם לתקציב את האירוע הרצוי. ביחד עם הצוות שלנו נערת בת המצווה תבחר הזמנות לאירוע בעיצוב אישי, תחליט על הכניסה המרשימה לאירוע וכמובן תבחר את עיצוב המועדון והאומנים שיופיעו.

 

במועדון לבת מצווה בתל אביב דואגים לכם מא’ ועד ת’

במועדון הליון באמת שחשבנו על הכל (לפעמים אנחנו מדהימים גם את עצמינו בכמה שאנחנו טובים) והבנו שהאירוע לא יכול להתחיל רק בערב ויש לחגוג את היום המיוחד עוד מהבוקר. לכן הכנו אטרקציות גם למהלך היום עצמו כדוגמת בוק צילומים ביחד עם חברות ומשפחה באתרים יפים, קעקועים זוהרים ואיפור לקראת האירוע ובאירוע ועוד.

המיוחד בהליון קלאב, מועדון לבת מצווה בתל אביב שהוא מרכז תחת קורת גג אחת את כל הטרנדים, האטרקציות והאופנות האחרונות הקיימות באירועי בת מצווה. אנו מציעים לכם את כל האטרקציות ודואגים לאיכות הביצוע הטובה ביותר, כאשר כל אטרקציה מותאמת אישית כדי להפוך אותה לייחודית ובלעדית רק לאירוע שלכם. לכם נשאר רק לעבור בין המדפים ולהרכיב את האירוע הרצוי, כאשר אנחנו אחראים לביצוע יוצא מן הכלל ולהפקת האירוע בפועל מא’ עד ת’, בדיוק כמו שנערת בת המצווה חלמה כל השנים. אנחנו נדאג שאירוע בת מצווה לא יהיה עוד אירוע שגרתי, אלא יהיה ערב בלתי נשכח בחייה של הנערה החוגגת והמשפחה.

*כלל החבילות שלנו ניתנות לשינוי ולהרכבה לפי טעמם של כלת המצווה והמשפחה. נשמח לייעץ לכם ולפרט על הצעות נוספות, בדרך לאירוע מושלם.

 הצעת מחיר

תמונות המועדון

 

מאחלים לכם המון מזל טוב ואירוע בלתי נשכח,

מועדון הליון תל אביב | מועדון לבת מצווה