?מועדון לבת מצווה או אולם

בת מצווה זה לא סתם עוד יום הולדת. מדובר ביום סמלי ומשמעותי ביותר ונהוג לחגוג את היום הזה בצורה הרבה יותר מרשימה וחגיגית. היכן כדאי לחגוג, באולם או במועדון? נספר לכם מעט על המועדון שלנו כדי להקל עליכם את הבחירה…

היום בו מולאים לילדה 12 שנים זהו יום משמעותי במיוחד. לא מדובר כאן על יום הולדת רגיל. זהו יום אשר בו עוברת הנערה מעולם הילדות אל עולם הבגרות ועל פי היהדות היא נעשית אחראית למעשיה ביום זה. נהוג לציין את היום הזה ולחגוג יחד עם בני המשפחה, מעגל החברים, לשמוח ולשמח את הילדה. היכן הכי ככדאי לחגוג את מסיבת בת המצווה?

   

 

אז איך תחגגו את בת המצווה?

כדי שהילדה וכמובן גם אנחנו כהורים, ניהנה מהאירוע והוא אכן יהיה מוצלח כפי שחלמנו, הדבר החשוב ביותר זוהי פנייה אל אנשי מקצוע מנוסים על מנת שאלו יתכננו עבורנו את האירוע. אם נפנה אל גוף מלווה שהוא גם מקצועי וגם מכיר את השוק ואת הטרנדים העדכניים – הוא יוכל לסייע לנו ‘לתפור’ בדיוק את האירוע המתאים לנו. הן מבחינת האטרקציות שיהיו באירוע הן מבחינת התכנון הפיזי של האולם, הפקת הכניסה המרשימה לכלת האירוע וכל מה שצריך כדי שהיא תחוש את הכבוד שנותנים לה ביום הזה ותהיה כמובן ייחודית ומרשימה – לא כמו כל החברות שלה…

נספר לכם מעט על מועדון לבת המצווה שלנו בתל אביב כדי להקל עליכם את הבחירה…

 

המקום המושלם לחוגגים הצעירים

במועדון שלנו דואגים לכל האורחים. בראש ובראשונה לכלה בעצמה – שתקבל באירוע שלה את כל מה שרק אפשר. מובן שבמועדון דואגים לפנק גם את החברים שלה. מעניקים להם את כל האפשרויות לשמוח ולשמח. זה כולל את הרחבה הענקית ששם הם  יכולים ליהנות, לרקוד ולשמוח. זה כולל את הדוכנים המציעים חטיפים, ממתקים, פופקורן, צ’יפס, המבוגרים וכמובן גם שתייה קלה שזה בעצם מה שהילדים שלנו צריכים.

 

ביטחון במועדון

אנחנו גם דואגים לשמור ולבטח את החוגגים במהלך המסיבה כי לפני הכול  –  חשוב לנו שכל האורחים יוכלו להגיע בסופו של יום אל ביתם בשלום. מסיבה זו אנחנו גם מציעים את האפשרות של הסעה מסודרת עבור הילדים. אנחנו אוספים אותם לפני האירוע מבתיהם ואף מפזרים אותם חזרה עם סיום האירוע.

 

ליווי האירוע מקצה לקצה

אנחנו גם מציעים הנחייה וליווי מלא לאורך כל האירוע. זה כולל את ההנחיה של האירוע, קטעי הקישור וכל מה שבעצם צריך כדי שהאירוע יזרום היטב. הצוות המקצועי שלנו אף ערוך לטפל בכל תקלה אשר עשויה להתעורר במהלך האירוע והוא מטפל מידית בכל מקרה כדי שלא להפריע לחגיגה.

 

חבילת מועדון – שדואגת גם לאורחים המבוגרים

אז אם חשבתם לרגע ש-לכם ההורים ולאורחים שלכם לא יהיה ממש מקום בכל החגיגה הסוערת הזו, כאן אנחנו רוצים לספר לכם כי ממש לא שכחנו אתכם. בזמן שהחבר’ה הצעירים ייהנו, ירקדו, ישמחו וגם יאכלו – תוכלו אתם לשבת וליהנות עם האורחים שלכם במתחם מיוחד. מתחם VIP  אשר מיועד במיוחד עבורכם.

המתחם המיוחד לא ינתק אתכם לגמרי מהאירוע. אתם תוכלו עדיין לצפות בכל האטרקציות ולמעשה להישאר כחלק מתוך האירוע אך בפינה יותר רגועה, יותר מסודרת ובאווירה יותר בוגרת.

שירות VIP מאפשר  לכם לארח גם אורחים מכובדים תוך שתוכלו לארח אותם ולתת הם את הכבוד הראוי להם.

 

העיצוב שלנו

מלבד כל אלו, ישנו גם החלק העיצובי של האולם אשר בו תערכו את המסיבה. אנחנו מציעים בין היתר את עיצוב האולם בהתאם לטעמה של כלת האירוע.  אנחנו מציעים תפאורה ייחודית, עיצוב עם בלונים בצבעים שהכלה שלנו תבחר וכך למעשה אנחנו הופכים את המועדון לחגיגי במיוחד עם מראה שמתאים בדיוק לאופי האירוע, לטעמה האישי  של הכלה ולאווירה שתיווצר במקום.

 

מועדון הליון – מלווים אתכם לכל אורך בת המצווה

הצוות המקצועי במועדון הליון מציע לכם את השירות ואת הליווי המקצועיים לאורך כל הדרך. אנחנו מסייעים לכם לתכנן את האירוע המושלם עבורכם, מיישמים בשטח את כל מה שבחרתם ודואגים כי האירוע שלכם יהיה מושלם עד הפרט האחרון ממש! כמו כן, חיברנו עבורכם מדריך עם כלל הטיפים הנדרשים להפקת בת מצווה מושלמת.

אז אם חיפשתם מקום לחגוג בו את מסיבת בת המצווה מבלי שיהיה עליכם לפנות אל עשרות נותני שירות כדי להרכיב את האירוע – מועדון הליון – זה המקום!!

מזל טוב!

*כלל החבילות שלנו ניתנות לשינוי ולהרכבה לפי טעמם של כלת המצווה והמשפחה. נשמח לייעץ לכם ולפרט על הצעות נוספות, בדרך לאירוע מושלם.

 הצעת מחיר

תמונות המועדון

מועדון לבת מצווה
מועדון לבת מצווה

 

מאחלים לכם המון מזל טוב ואירוע בלתי נשכח,

מועדון הליון תל אביב | מועדון לבת מצווה