טיפים להפקת בת מצווה

כאשר אנחנו באים לתכנן את מסיבת בת המצווה עומדת בפנינו רשימה מכובדת של דרישות… הן מצד כלת האירוע ולמעשה בעיקר ממנה… אך גם אנחנו כהורים יש לנו את רשימת הדרישות החשובה לנו. אנחנו רוצים שהאירוע יתאים לנו גם מהבחינה הכלכלית וגם מהבחינה החברתית. נעניק לכם כמה טיפים להפקת מסיבת בת מצווה מושלמת כדי שכל הצדדים יהיו מרוצים.

מסיבת בת מצווה היא די מורכבת מבחינת התכנון וההפקה. לכלת בת המצווה ישנה רשימת דרישות וחלומות רבים אותם היא כבר הספיקה לחלום במשך החודשים האחרונים. היא חפצה להגשים את כולם – אחד לאחד… הבעיה היא שלא תמיד זה יעלה בקנה אחד יחד עם הדרישות שלכם. אם למשל היא רוצה אירוע סוער ושובב, מלא עליזות ורעש אך אתם מצד שני מזמינים גם אנשים מכובדים וחשוב לכם לארח אותם בצורה מתאימה – הרי שנוצר לנו כאן באג לא פשוט. אז מה עושים בכל זאת? האם יש דרך לגשר על כל הפערים? מתלבטים אם לחגוג במועדון לבת מצווה או אולם?

   

 

טיפ מספר 1 לבת מצווה מושלמת – יושבים עם הילדה

אז בין אם אתם מסכימים לרעיונותיה של הילדה ובין אם לא… דבר ראשון אתם חייבים לזכור כי האירוע בסופו של דבר הוא שלה. אם היא לא תיהנה מהאירוע – הרי שחבל על כל שקל שתשקיעו בו. על כן, שבו עם הילדה, רשמו את כל מה שיש לה לומר. התמקדו בכל פרט ופרט. החל מהתסרוקת שהיא רוצה לאירוע וכלה בתכנית ובאטרקציות שילוו את האירוע. אל תפסחו על שום סעיף. חשבו יחד אתה על האוכל, על התפאורה ועל כל מה שירכיב את האירוע. רק אחרי שהיא תראה כי הקשבתם לה ואתם רוצים להעניק לה את המקסימום תוכלו להתקדם הלאה.

 

טיפ מספר 2 – פונים אל צוות ההפקה

אם פניתם לערוך את המסיבה במועדון – תוכלו לבקש מצוות ההפקה שישבו אתכם, יחד עם הילדה. הביעו את משאלותיה של הילדה, העלו גם את השאיפות והדרישות שלכם ובקשו מהצוות שיתפרו עבורכם את האירוע אשר יענה על הכול. תופתעו לשמוע, גם אם ישנם פערים משמעותיים שנראה היה לכם כי הם אינם ניתנים לגישור – עדיין יש הרבה מה לעשות עם הדבר. אם פניתם אלינו – מועדון הליון – תגלו כי הצוות המקצועי של – מועדון לבת מצווה בתל אביב – ערוך לתת לכם את המענה המשולם אשר יתאים לכל הצדדים.

 

טיפ מספר 3 – תופרים את האירוע

לאחר שהגעתם להסכמה הדדית אתם יכולים להתחיל לתפור את האירוע שלכם. הצוות במועדון הליון מציע אין ספור אפשרויות ואטרקציות. זה כולל את העיצוב של המקום עם התפאורה הייחודית, זה כולל עיצוב בבלונים, זה כולל את הרכבת המנה, בחירה בדוכני המזון המתאימים, בחירת האטרקציה או התכנית התאימה, ארגון של הסאונד באופן הכי מקצועי ובקיצור – תכנון מושלם של כל האירוע. אם עדיין אין הסכמה הדדית, יש לנו הסבר מפורט ללמה כדאי לבחור במועדון לבת מצווה, ובמיוחד בליון תל אביב.

 

טיפ מספר 4 – דואגים גם למבוגרים שבינינו

לאחר שסידרתם את כל העניינים עם הילדה, מגיע החלק היחסית פשוט של התאמת האירוע גם לקבוצת הגיל הבוגרת יותר. אם החלטתם להזמין אנשים מכובדים לאירוע – אתם חייבים לדאוג כי יהיה לכם מקום מתאים לשבת אתם, לכבד אותם ולא להישאר בעין הסערה וללכת שם לאיבוד… בדיוק לשם כך מציעים לכם במועדון הליון – את האפשרות של מתחם VIP. שם תוכלו לשבת עם האורחים שלכם וליהנות ממתחם רגוע, נעים, נינוח אך עדיין תישארו חלק מהאירוע ותוכלו לצפות בכל האטרקציות.

 

טיפ מספר 5 – בטיחות מעל הכול

אז נכון שהאולם חשוב, האוכל חשוב, האטרקציות חשובות, אך מה שיותר חשוב מכל – זהו הביטחון שלכם ושל הילדים החוגגים. אתם בוודאי חפצים לראות כי בסיום האירוע כולם שבים לבתיהם בשלום ללא כל נזק. על כן אנחנו במועדון הליון דואגים שתהיה שמירה ואבטחה מלאים לכל אורך האירוע. מלבד זאת אנחנו מציעים את האפשרות של הסעה עבור כל הילדים המשתתפים באירוע כדי להבטיח שכולם יגיעו בשלום ואף ישובו בשלום אל בתיהם עם סיום האירוע.

 

טיפ מספר 6 – בחרו נכון – ותיהנו מאירוע שייזכר לטובה

אחרי שהבנתם מה מציעים לכם במועדון הליון – לא נותר לנו אלא להמליץ בכל פה – לכו על זה! אתם תיהנו מאירוע מושלם שהילדה לא תשכח לכם לכל החיים!הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו שממליצים עלינו כעל המקום המוצלח והמומלץ ביותר עבור אירועים מיוחדים. אתם תיהנו מאירוע מושלם והנערה שלכם תתרגש מתפאורה ייחודית, עריכה מוקפדת, אוכל משובח ואווירה נפלאה. אצלנו כל אחד יכול ליהנות מחבילת מועדון מותאמת אישית. זו הדרך שלכם להפיק אירוע מוצלח שלא תשכחו אותו לעולם. לבת שלכם יש פעם אחת בחיים בת מצווה, נצלו את היום הזה והרעיפו עליה את כל הטוב שאתם רוצים לתת לה.

 

*כלל החבילות שלנו ניתנות לשינוי ולהרכבה לפי טעמם של כלת המצווה והמשפחה. נשמח לייעץ לכם ולפרט על הצעות נוספות, בדרך לאירוע מושלם.

 הצעת מחיר

תמונות המועדון

מועדון לבת מצווה בתל אביב

 

מאחלים לכם המון מזל טוב ואירוע בלתי נשכח,

מועדון הליון תל אביב | מועדון לבת מצווה